Hakkımızda

Arıkan Teknik, 2007 yılında beyaz eşya ve klima konularında servis hizmeti vermek amacıyla küçük bir işletme olarak sektöre ilk adımını atmıştır. Bu tarihten itibaren sağlam ve emin adımlarla sektörde büyümeye başlayan şirketimiz 2013 yılında Mitsubishi Heavy Endüstriyel Soğutma Sistemleri servisliğini alarak  hizmet etmeye devam etmektedir.

Giderek yükselen başarı grafiği sayesinde Mıtsubıshı Heavy marka bireysel ve VRF cihazlarının kurulum, servis ve bakım hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz bugünlere gelinceye kadar sektöründe binlerce bireysel müşteri ve yüzlerce proje taahhüt hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmiş olup, günün gelişen teknolojilerine uyum sağlayarak müşterilerine en uygun çözümleri gerçekleştirmiştir.

NEDEN Mitsubishi Heavy KLİMA?

Çünkü MHI Klima teknoloji üretmeyi düstur olarak belirlemiş, konusunun uzmanı bir üretici tarafından üretilmektedir. Ürünlerin tasarımları dünyaca ünlü İtalyan tasarımcılara yaptırılmıştır ve ödüllüdür. MHI klimalar ürün özellikleri ve ürünün fonksiyonelliği açısından da eşsiz ve parasının ederi üstünlükler sunmaktadır.

Yalnızca Form özelinde R32 gazıyla satılacak olan MHI klimalar, yalnız çevreci değil aynı zamanda enerji verimliliğini de artıran ürünler olarak tüketiciye sunulacaktır. Türkiye’de artık Form özelinde oluşturulmuş konsept mağazalarda satılacak olan MHI klimalar için satış sonrası hizmetlerle ilgili Türkiye genelinde 160 yetkili servis hizmet vermektedir. MHI klimalar böylece Form uzmanlığında ve Form’un %100 Müşteri Memnuniyeti yaklaşımıyla Türk tüketicisiyle buluşacaktır.